Težave z nedelovanjem povezav v spletnih učilnicah do datotek v skupni rabi OneDrive

V tem tednu dela na daljavo se je v spletnih učilnicah večkrat pojavila težava z nedelovanjem povezav do datotek v spletni shrambi OneDrive (najpogostoje povezava do filma z razlago). S težavo smo seznanjeni in jo že ves teden rešujemo v sodelovanju s podporo podjetja Microsoft. Žal težava ni pri nas, ampak v globalnih programskih nastavitvah podjetja Microsoft, tako da čakamo na rešitev težave (kar pa žal ni v naši moči).

Nasvet podjetja Microsoft je, da dokler se težava ne odpravi, samo poskusite povezavo odpreti večkrat zaporedoma (povezava se bo odprla v katerem od naslednjih poskusov). Ali druga rešitev, da poskusite povezavo odpreti v drugem spletnem brskalniku.

Takoj ko bo težava odpravljena, vas bomo o tem tudi obvestili. Zahvaljujemo se za razumevanje in strpnost.

Prijava/odjava uporabnika