Obvestilo 2 – delo na daljavo

Spoštovani starši,

v naslednjem tednu bo pouk za učence od 6. do 9. razreda potekal na daljavo po urniku, ki tudi sicer velja v šoli. Spremenjeni so samo termini razrednih ur, ki bodo potekale preko programa Zoom po spodnjem razporedu. Učenci naj upoštevajo urnik in opravljajo naloge, ki jih bodo dobili pri posameznem predmetu v spletni učilnici.

Vsak dan naj spremljajo tudi nadomeščanja (delovne prerazporeditve, bolniške odsotnosti). Prehrano smo na šoli odjavili za vse učence predmetne stopnje. Ko se bodo vrnili nazaj v šolo, bodo avtomatično prijavljeni na vse obroke, na katere so bili prijavljeni do 16. 10. 2020.

Razredne ure bodo na daljavo potekale s pomočjo programa ZOOM po naslednjem urniku:

  1. razred - torek, ob 7.30
  2. razred – sreda, ob 7.30
  3. razred – četrtek, ob 7.30
  4. razred – petek, ob 7.30

Ostanite zdravi, pazite nase in na druge!

Tomaž Rozina, ravnatelj

Prijava/odjava uporabnika