Obvestilo 1 - delo na daljavo

Dragi učenci in spoštovani starši,

zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb z virusom SARS-CoV-2 uvajamo začasno spremembo glede vzgojno-izobraževalnega dela v osnovnih šolah. V tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020 se bo pouk za učence od 1. do vključno 5. razreda izvajal v šoli kot do sedaj, za učence od vključno 6. do 9. razreda pa bo izobraževanje potekalo na daljavo.

Prosimo vas, da se danes popoldne vsi učenci od 6. do 9. razreda s svojimi AAI računi prijavijo v šolsko spletno učilnico. Navodila za prijavo so objavljena na šolski spletni strani v desnem zgornjem kotu ali na tej povezavi. Z učenci, ki bodo imeli težave s prijavo, bomo jutri dopoldne le-te poskušali odpraviti. Če je mogoče, naj učenci, ki se ne bodo uspeli prijaviti, v šolo prinesejo svojo napravo (pametni telefon, tablico ali prenosni računalnik) in obvezno tudi prijavne podatke za svoj AAI račun.

Tomaž Rozina, ravnatelj

Prijava/odjava uporabnika