Zahvala in voščilo

Drage učenke in učenci, spoštovani starši ter vse sodelavke in sodelavci vrtca in šole!

Za učenke in učence je bil današnji dan zadnji v tem šolskem letu. Pred vami so težko pričakovane počitnice. Želim vam, da jih preživite lepo, da ostanete zdravi, da se veseli in nasmejani zopet vidimo v šoli v torek, 1. septembra.

Zaposlene od zasluženega dopusta loči še kar nekaj delovnih obveznosti. Vsem vam in seveda tudi staršem se iskreno zahvaljujem za sodelovanje in pomoč pri izvedbi šolanja na daljavo in pri vseh drugih aktivnostih v obdobju korone.

Slovenija jutri praznuje svoj 29. rojstni dan. Bodimo ponosni, da jo imamo, da se lahko sporazumevamo in šolamo v svojem maternem jeziku – mnogim našim prednikom to ni bilo dano. Utrjujmo narodno zavest, da bomo to omogočili tudi našim potomcem. Vsem, tudi našim najmlajšim, želim veselo praznovanje dneva državnosti.
 
Tomaž Rozina, ravnatelj

Prijava/odjava uporabnika