Obvestilo 7 - Staršem učenk in učencev prvega triletja

Spoštovani starši!


Po devetih tednih so se danes v šolo vrnile učenke in učenci prvega triletja. Zaradi dobrega sodelovanja in zaupanja med starši in šolo zjutraj ni bilo večjih težav. Verjamem, da bo z vsakim dnem lažje tudi učenkam in učencem.


Skupini jutranjega varstva in oddelki podaljšanega bivanja – zvonec
Šola bo zaklenjena. Zato zjutraj, ko pripeljete otroka v šolo, pozvonite na zvonec, ki smo ga danes v ta namen namestili na vrata glavnega vhoda. Otroka bo prevzel eden od zaposlenih.
Skupine OPB bodo po 14.15 veliko zunaj, kjer boste svoje otroke lahko tudi prevzeli. V primeru slabega vremena oz. če bo skupina v razredu, vas prosimo, da pozvonite. Zaposlenemu, ki bo odprl vrata, sporočite, po katerega otroka ste prišli in počakajte zunaj.


Odlok vlade RS še vedno dovoljuje vstop v šolo samo zaposlenim ter učenkam in učencem. Zato vas prosimo, da upoštevate to navodilo.

Hvala za razumevanje.

Lepo vas pozdravljam in ostanite zdravi!
Tomaž Rozina, ravnatelj

Prijava/odjava uporabnika