Obvestilo 6 - MIZŠ sprememba pri podpisu izjave

Spoštovani starši učenk in učencev prvega triletja!

V zvezi z včerajšnjim elektronskim sporočilom o ponovnem odprtju šole za učence prvega triletja vam sporočam, da smo od MIZŠ včeraj popoldne (petek, 15. 5. 2020) prejeli obvestilo, v katerem spreminjajo svojo odločitev glede podpisa Izjave staršev pred vstopom otroka v šolo ob sproščanju ukrepov za zajezitev širjenja COVID-19. Vstop otrok v šolo bo mogoč tudi, če izjave ne boste podpisali, vendar bo morala šola v tem primeru zabeležiti uradni zaznamek o ravnanju starša/skrbnika, ki bo v primeru širjenja bolezni COVID-19 epidemiološki stroki in Nacionalnemu inštitutu za javno zdravje služil kot dokazilo v nadaljnjih postopkih.

Lep pozdrav!

Tomaž Rozina, ravnatelj

Prijava/odjava uporabnika