SPLETNA UČILNICA OŠ ŠMARTNO ZA DELO DOMA V ČASU ZAPRTJA ŠOL

Drage učenke in učenci, spoštovani starši

Najprej vse lepo pozdravljam v upanju, da ste vsi zdravi. Sporočamo vam, da se bo spletna učilnica odprla v nedeljo, 22. 3. 2020, ob 18. uri. Navodila za ponedeljkovo delo bodo dodana v spletno učilnico najkasneje do ponedeljka zjutraj, do 8. ure. Učenke in učenci od 6. do 9. razreda imate gesla in uporabniška imena za dostop že od prej. Ostalim bodo razredničarke poslale uporabniška imena in gesla na elektronske naslove staršev.

Način vstopa v spletno učilnico si lahko ogledate v filmčku spodaj ali na naslednji povezavi: Kako se prijavim v e-učilnico OŠ Šmartno - kliknite

Vsem želimo veliko uspeha pri domačem delu, predvsem pa ostanite zdravi!

Tomaž Rozina, ravnatelj

 

Prijava/odjava uporabnika