Drage učenke in učenci

Prekinitev pouka  v šoli bo verjetno trajala več tednov. Zato je prav, da se  po začetnem umirjanju počasi zopet pripravite na šolsko delo. V življenju ni nič stalnega, stalne so samo spremembe, na katere se moramo hitro privajati. Zato verjamem, da boste tudi vi spremembo – učenje doma, brez fizičnega prihoda v šolo,  hitro sprejeli. V spletno učilnico boste prejemali navodila učiteljev za šolsko delo. Priporočljivo je, da si določite del dneva, ki bo namenjen opravljanju šolskih obveznosti, npr. vsak dan med tednom med 8. in 13. uro. V tem času naredite naloge po navodilih učiteljev, utrdite in ponovite določeno snov, za katero vam je v preteklosti zmanjkalo časa, ali preberite kakšno knjigo. Po končanem šolskem delu pa pomagajte pri domačih opravilih, se pogovarjate z domačimi in po telefonu s prijatelji, pripravite kakšno prijetno presenečenje za starše, poskrbite za dobro vzdušje tudi v teh malo drugačnih časih. Ne pozabite tudi na gibanje.  

Upam, da ste vsi zdravi in da tako tudi ostane. Še naprej spremljajte šolsko spletno stran in od ponedeljka, 23. 2. 2020, dalje tudi spletno učilnico ZA DELO DOMA V ČASU ZAPRTJA ŠOL.

Lep pozdrav!

Tomaž Rozina, ravnatelj

Prijava/odjava uporabnika