Sprememba obvestila o delu na daljavo v času zaprtja šol

Spoštovani starši, učenke in učenci!

Na osnovi novih dejstev v zvezi s koronavirusom in odločitev Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport je bila na naši šoli sprejeta odločitev, da bo delo na daljavo v času zaprtja šol potekalo od ponedeljka, 23. 3. 2020, dalje. Do takrat lahko učenke in učenci utrdijo že predelano učno snov, nadoknadijo morebitne zaostanke pri posameznih predmetih, berejo knjige itd.

Z odgovornim ravnanjem lahko vsi prispevamo k preprečevanju širjenja okužb. Zato je priporočljivo, da se držite navodil Nacionalnega inštituta za javno zdravje in Ministrstva za zdravje.

Spremljajte informacije na naši spletni strani tudi v naslednjih dneh.

Lepo vas pozdravljam in ostanite zdravi!

Tomaž Rozina, ravnatelj

Prijava/odjava uporabnika