Pevski vikend mladinskega pevskega zbora

Pevci mladinskega pevskega zbora OŠ Šmartno so pretekli del vikenda preživeli kar na šoli. Hodniki in učilnice so bili polni petja, smeha, pogovorov in iskrivih oči. Pevci so spoznali precejšen del letošnjega repertoarja, medse sprejeli nove pevke in pevce ter okusili bivanje na šoli. Spanje na šolskih blazinah in v svojih spalnih vrečah, pa je bilo članom zbora ter učiteljicam posebno doživetje in izziv. 

Polni elana in globlje povezani se podajamo novim projektom naproti in se že veselimo našega prvega nastopa v tem šolskem letu, ki bo v četrtek, 6. 2. 2020, ob 19. uri v Kulturnem domu Šmartno pri Litiji, kjer bomo z našim petjem obogatili proslavo ob slovenskem kulturnem prazniku z naslovom Živeti kultur(n)o – Odpiramo se kulturi! Vabljeni v našo družbo!

Prijava/odjava uporabnika