Smučarski dan na Krvavcu

Včeraj, 21.1.2020, so se četrtošolci kljub zgodnji uri zbrali s širokim nasmehom, saj smo se polni pričakovanj odpeljali smučat na Krvavec. Učiteljica Anita nas je namreč prijavila na smučanje v okviru akcije Šolar na smuči. 

Z vso smučarsko opremo smo se do smučišča peljali z gondolo. Na vrhu nas je pričakalo sonce in prijazni učitelji, ki so smučarskih prvin naučili tiste, ki smučarskih izkušenj še nimajo ali pa jih imajo bolj malo. Smučarski učitelji Anita, Boštjan, Neža in Eva pa so nadgradili znanje vseh, ki so imeli že nekaj smučarskega predznanja. Nekateri so se ponosno prvič spustili po belih strminah in se peljali s trakom, smučarji z več predznanja pa so se suvereno peljali s sedežnico. 

Malce utrujeni, a z iskricami v očeh in polni prijetnih vtisov, smo se odpeljali proti domu. Za marsikoga je bil to najlepši dan v tem šolskem letu, za kar se zahvaljujemo smučarskim učiteljem, predvsem pa Aniti Pevec Sivka, ki je poskrbela, da je dan potekal brezhibno. 

Prijava/odjava uporabnika