ZŠN Trije kralji - 4. dan

Četrti dan šole v naravi se je že kar opazila utrujenost učenk in učencev vendar dokazujejo, da so vzdržljivi. Sneg na smučišču se je zaradi jugozahodnega vetra zmehčal, vožnja je bila malo počasnejša in udobnejša. Pogumnejši in spretnejši smučarji so se preizkusili v vožnji na najbolj strmi progi in nekateri ugotovili, da se imajo še veliko za naučiti. Popoldne je bil pouk na temo snežink. Ogledali smo si zgradbo ledenih kristalov, izrezovali in tekmovali v izdelovanju snežink iz papirja. Nastopil je zadnji večer, med katerim so po sobah predstavili zabavne točke.  Učenke in učenci so predstavili svoje talente, se zabavali in na koncu peli in plesali na priljubljene pesmi. Napredek v znanju smučanja je opazen in napetost pred zaključno tekmo v veleslalomu že narašča.

Prijava/odjava uporabnika