Božično-novoletni bazar

December je mesec, ki ga zaznamujejo pričakovanja ob izteku koledarskega leta. Za naše najmlajše, pa je december mesec, ko jih obiščejo dobri možje, ko v kuhinjah diši po piškotih in toplem kakavu, ko se prostori, v katerih preživijo največ časa, praznično odenejo. In če imajo srečo, jim čarobni december polepšajo tudi prve snežinke.

S svojimi izdelki smo vas želeli razveseliti tudi mi. Z učenci 1. triletja smo pripravili unikatne, raznovrstne, pisane in tudi sladke drobne pozornost, s palačinkami, pecivom in toplim čajem ter kakavom pa so se obiskovalci lahko posladkali v praznični čajnici. 

Zahvaljujejmo se Vam za prispevke, ki jih bomo namenili Šolskemu skladu.

V prihajajočem času želimo vsem prijetne praznične dni, v novem letu pa naj vam sanje in uresničene želje privežejo srečo na prav vsak dan.

Prijava/odjava uporabnika