Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva

V okviru Evropskega tedna poklicnih spretnosti ter Evropskega dneva delodajalcev Gospodarska Zbornica Slovenije v sodelovanju z Zavodom za šolstvo in ostalimi partnerji pripravlja Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva.

Dan odprtih vrat je vseslovenski enodnevni dogodek, ko podjetja odprejo svoja vrata in obiskovalcem predstavijo delovne procese, naravo in pogoje dela v realnem okolju. Udeleženci spoznajo poklice in ljudi, ki opravljajo določeno delo in pridobijo informacije, ki jim lahko koristijo pri utegnejo koristiti na posameznikovi  nadaljnji karierni poti (odločitev za nadaljnje šolanje ali zaposlitev).   

Dogodek poteka v podjetjih po vsej Sloveniji - seznam vseh prijavljenih podjetij je na www.odkrijsvojtalent.si, kjer je možna individualna ali skupinska prijava. Prijave sprejemajo do zasedbe prostih mest. Med drugim svoja vrata odpirajo tudi: Steklarna Hrastnik d.o.o., Kovit projekti d.o.o. Trbovlje, Elektro d.d. DE Trbovlje, Tevel d.o.o. Kisovec, Strip's d.o.o. Vače

DAN SLOVENSKEGA GOSPODARSTVA bo v četrtek, 28.11.2019 ob 16.30.  

Pa še vabilo Roka Trkaja:  https://youtu.be/G5PxK4I3bBY

Prijava/odjava uporabnika