24. Ljubljanski maraton - šolski teki

Na prvi počitniški dan, se je v Ljubljani odvil že 24. Ljubljanski maraton. Tekačem je bilo vreme tudi letos naklonjeno. V prelepem sončnem vremenu je svoje teke več kot uspešno opravilo tudi 6 učencev naše šole. Progo, netekmovalnega značaja, dolgo 1350 metrov, sta brez težav pretekla Marko Lupše in Timotej Hauptman (5.r). Skoraj 500 metrov več so morali premagati fantje od 6. do 9. razreda (Martin Hauptman, 6.r, Srečko Lupše in Gregor Hauptman, 8.r, Dominik Hauptman, 9.r). Za to so potrebovali malo več kot 6 minut. V svojih kategorijah so se odlično odrezali, uvrščali so se v prvo četrtino ali celo bolje. Rezultate si lahko ogledate z naslednjo povezavo: http://vw-ljubljanskimaraton.si/sl/results11

Vsem tekmovalcem čestitamo in tako njim, kot ostalim učencem in učiteljem, želimo lepe počitnice! 

Prijava/odjava uporabnika