Konec šolskega leta

Drage učenke in učenci!

Vedno kadar smo na koncu šolskega leta, se že oziramo proti začetku novega. No, ne čisto tako, saj so pred nami še počitnice.

Učni uspeh in dosežki, ki ste jih učenci dosegli na mnogih področjih kažejo na to, da je bilo šolsko leto zelo uspešno. Dragi učenci, čestitam vam za dosežen učni uspeh ter za pohvale in priznanja, ki ste jih dosegli.

Hvala razredničarkam in ostalim učiteljem ter vsem delavcem šole za trud, potrpežljivost in delo, ki ste ga opravili v tem šolskem letu.

V torek, 25. junija, bo minilo 28 let, odkar smo Slovenci dobili svojo državo. Ob bližajočem državnem prazniku vsem iskreno čestitam in vam želim lepo praznovanje. Spoštujmo našo državo in bodimo ponosni na našo lepo domovino.

Dragi učenci želim vam prijetne in ustvarjalne počitnice,  pazite nase in na svoje zdravje. SREČNO!

Albert Pavli, ravnatelj