×

Napaka

Error the gallery with an id of: 3635 is not published

Odlični dosežki plesalke, tretješolke Iris Peskar

Iris, učenka 3.a razreda, je članica Plesno športnega društva PŠD NLP. Trenirata jo Tadej Premk in Katjuša Premk. Letos se je udeležila 6 pokalnih turnirjev v Sloveniji, v kategoriji solo hip hop deklice ter duo hip hop otroci. Rezultati se seštevajo in služijo kot vstopnica za državna in evropska tekmovanja.

V času od 10. - 14.4.2019 so se udeležili plesnega festivala INTERDANCE FEST Sarajevo, kjer je v kategoriji hip hop solo osvojila srebrno medaljo, v kategoriji formacije otroci pa so osvojili zlato medaljo. 

V času od 15.-18.5.2019 sta se s soplesalcem Jašo Končarjem udeležila EVROPSKEGA PRVENSTVA V BREAK DANCU IN HIP HOPU v Riminiju. V kategoriji hip hop duo sta v konkurenci 78 parov osvojila 32. mesto, kar je odličen rezultat, glede na to, da sta se na tekmovanje uvrstila prvič.

Pred plesalci je še državno prvenstvo Slovenije, ki bo konec meseca junija v Novem mestu. 

Iris čestitamo za odlične rezultate in ji želimo še mnogo veselja ter uspehov na tem področju!

 

 

 

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika