Šolska prehrana

Spoštovani starši!

Če želite, da bo vaš otrok v naslednjem šolskem letu prejemal šolsko prehrano, morate izpolniti prijavo na šolsko prehrano. Podatke o upravičenosti do subvencij nam posreduje pristojno ministrstvo, na podlagi veljavne odločbe o otroškem dodatku ali štipendiji.

Prosimo vas, da izpolnite prijavnico na zadnji strani. Izpolnjeno prijavnico vrnite razrednikom ali v računovodstvo do 24. 6. 2019.

Na spletni strani se nahaja tudi obvestilo staršem, v katerem vas seznanjamo z možnostjo vzpostavitve e-računa. Sistem omogoča šoli in vrtcu izdajanje e-računa, s tem tudi prihranek časa in denarja, je prijazen do okolja, staršem pa omogoča varno in enostavno prejemanje e-računa in plačevanje stroškov preko spletne banke.

Albert Pavli, ravnatelj

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika