×

Napaka

Error the gallery with an id of: 3512 is not published

Glasbeni vrtiljak - koncert OPZ in MPZ

Pevci OPZ in MPZ naše šole z gosti so se v torek predstavili na tradicionalnem pomladnem koncertu. Program so sestavljale sodobnejše pesmi slovenskih in tujih avtorjev oz. izvajalcev popularne glasbe.

V športni dvorani so jim dopoldne prisluhnili vsi učenci in učitelji, pozno popoldne pa so koncert ponovili za starše in druge obiskovalce. Glasbeni vrtiljak se je vrtel pod taktirko dolgoletne zborovodkinje in učiteljice glasbe na šmarski šoli Selme Gradišek. Ta koncert ni bil le eden od mnogih lepih dogodkov, s katerimi je s svojimi pevci vrsto let razveseljevala občinstvo, to je bil zanjo zadnji pomladni koncert, saj bo jeseni zaključila svojo službeno pot. Ob tej priložnosti se ji je za njeno delo zahvalil ravnatelj, Albert Pavli, pevci pa so jo ganili z majhnim presenečenjem.

 

Ob tej priložnosti smo zbirali prostovoljne prispevke za šolski sklad. Zbrali smo 370 EUR. HVALA!

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika