MEDNARODNI LIKOVNI FESTIVAL "IGRAJ SE Z MANO" in "BODI UMETNIK"

Učenci od 1. -5. razreda so v jesenskih mesecih sodelovali na Mednarodnem likovnem festivalu, ki ga je razpisal Center Janeza Levca iz Ljubljane. Likovno so ustvarjali na dve različni temi: na temo "Igraj se z mano", kjer so skušali prikazati enakost in enakovrednost pri igri ter sproščenost in povezovanje v skupnem interesu preživljanja prostega časa ter na temo "Bodi umetnik", preko katere so upodobili kulturno-zgodovinske stavbe v naši bližini. 

Med 750 deli, ki so bila poslana komisiji na Centru Janeza Levca, so bili izbrani 4 učenci naše šole: Ema Voršič (4. a), Lara Perme (4. b), Živa Štritof (5. b) in Jakob Čož (5. b). Učenci so bili povabljeni  na zaključno prireditev, ki je potekala v Koroški Galeriji likovnih umetnosti v Slovenj Gradcu. Njihova dela pa bodo v okviru projekta razstavljena v evropskih galerijah.