Dobrodelni Pust

Na pustni torek smo pripravili veliko dobrodelno pustno prireditev. Vzgojiteljice in otroci vrtca Ciciban ter učiteljice in učenci podaljšanega bivanja osnovne šole, so pripravili odličen zabavni program. Na tej povezavi si oglejte nekaj utrinkov:

Predstavile so se različne pustne skupine otrok in učencev, vzgojiteljice in učiteljice so zapele in zaplesale ob pustni himni, vse skupaj sta imenitno povezovala pujska Bibi in Gusti, sledilo je še pustno rajanje za otroke in odrasle.

Prireditev je imela dvojni namen, pripraviti organizirano pustno veselje za otroke in spodbuditi dobrodelnost. Na prireditvi smo zbrali 2.352 EUR prostovoljnih prispevkov. Iskrena hvala vsem, ki ste prispevali za dober namen. Hvala tudi vsem donatorjem, ki so v preteklih mesecih nakazali 3.370 EUR v šolski sklad. Zbrana sredstva in sredstva, ki jih je v proračunu zagotovila občina, bomo namenili za postavitev otroških igral v zunanjih enotah vrtca.

Albert Pavli, ravnatelj