Področno tekmovanje v namiznem tenisu

V četrtek 21.2. je na O.Š. Gabrovka potekalo področno tekmovanje v namiznem tenisu. Tekmovanja se je udeležilo dvanajst učencev naše šole. V kategoriji mlajših učencev (1-5.r) so nastopili Ažbe Zupan, Tilen Mušič ter Martin Hauptman, ki je na koncu osvojil 1. mesto.

V kategoriji mlajših učenk sta nastopili Taja Juvan in Julija Pirc, ki pa sta kljub dobri igri, izpadli že v predtekmovanju. V kategoriji starejših učencev (6-9.r) so nastopili Matevž Smrekar, Matevž Hauptman in Gregor Hauptman. V finalu sta nastopila oba Matevža, uspešnejši je bil Matevž Smrekar.

V kategoriji starejših deklic so nastopile Anamarija Rozina, ki je izpadla v polfinalu in osvojila 4. mesto, Lucija Rozina in Tinkara Kogovšek, izpadli sta v predtekmovanju, ter Brigita Kokalj, ki je po porazu v finalu osvojila 2. mesto.

V nadaljnje tekmovanje so se uvrstili: Martin Hauptman, Matevž Smrekar, Matevž Hauptman in Brigita Kokalj.

 

Priponke:
Download this file (IMG-2425.JPG)IMG-2425.JPG1899 kB
Download this file (IMG-2417.JPG)IMG-2417.JPG2008 kB
Download this file (IMG-2422.JPG)IMG-2422.JPG2080 kB