Šolsko tekmovanje v namiznem tenisu

V ponedeljek, 18. 2. 2018, ob 7. uri, bo v športni dvorani Pungrt potekalo šolsko tekmovanje v namiznem tenisu. Na tekmovanje vabljeni prvo in drugo uvrščeni na razrednih tekmovanjih. Če v letošnjem šolskem letu pri urah športa še niste imeli razrednega tekmovanja, se upoštevajo lanski rezultati. Tekmovanje bo potekalo v štirih skupinah. V prvi skupini bodo učenci od 3. do 5. razreda, v drugi skupini učenci od 6. do 9. razreda. V tretji in četrti skupini pa bodo tekmovale učenke. Trije najuspešnejši iz posamezne kategorije se bodo uvrstili na področno prvenstvo, ki bo 21. februarja v Gabrovki. Na tekmovanje vabljene tudi učenke in učenci, ki ste lani sodelovali na področnem tekmovanju v namiznem tenisu.

Prosim vas, da ne zamujate.