Božično - novoletni sejem

December je mesec, ki ga zaznamujejo pričakovanja ob izteku koledarskega leta. Za naše najmlajše, pa je december mesec, ko jih obiščejo dobri možje, ko v kuhinjah še pogosteje diši po piškotih in toplem kakavu, ko se prostori, v katerih preživijo največ časa, praznično odenejo. In če imajo srečo, jim čarobni december polepšajo tudi snežinke.

Tudi mi smo želeli obiskovalcem sejma polepšati prihajajoče dni, zato smo z učenci 1. triletja pripravili unikatne, raznovrstne, pisane in tudi sladke drobne pozornosti.

Udeležba na sejmu je bila odlična in še enkrat se najlepše zahvaljujejo vsem, ki ste si vzeli čas, si ogledali izdelke, v izdelavo katerih smo vložili ogromno truda, pa tudi veselja in na koncu zadovoljstva ob pogledu na naše delo. Iz srca hvala za vse zbrane prispevke, ki jih bomo namenili Šolskemu skladu. Prišli nam bodo še kako prav.

V prihajajočem času želimo vsem prijetne praznične dni, v novem letu pa naj vam sanje in uresničene želje privežejo srečo na prav vsak dan.