×

Napaka

Error the gallery with an id of: 3062 is not published

SREBRNA MEDALJA ZA MATICA

Na skrajnem vzhodu Romunije, v mestu Iasi, je letos potekalo mednarodno tekmovanje iz geografije, BiGeo 2018. To je tekmovanje držav jugovzhodne Evrope, na katerem so letos sodelovale Moldavija, Bosna in Hercegovina, Srbija, Romunija in Slovenija. Potekalo je na dveh ravneh, za učence osnovnih in dijake srednjih šol. Vsi so dosegli največ točk že na predhodnem državnem tekmovanju. Število tekmovalcev, ki so zastopali posamezno državo, je bilo različno. Iz Slovenije so bili po štirje za vsako raven. Zelo nas veseli, da je bil med tekmovalci tudi učenec naše šole, MATIC KREMŽAR. To je bila že njegova druga udeležba na BiGeo, letos še toliko bolj vznemirljiva, saj je potekala v drugi državi. Zaradi nepoznanega okolja je bilo tekmovanje zato še zahtevnejše. A tudi tokrat je bil Matic uspešen. Prejel je SREBRNO MEDALJO  iz znanja geografije. 

Matic, za rezultat in osvojeno medaljo ti iskreno čestitamo. Obenem ti želimo, da bi bil uspešen tudi v novem šolskem letu, na novi poti, ki je pred tabo. Srečno!

Kolektiv OŠ Šmartno

Sonja Marin