×

Napaka

Error the gallery with an id of: 3056 is not published

Korak k Sončku - obisk VDC

Učenci 4. razredov so v petek, 15. 6. 2018 spet "korakali k sončku". Pot jih je vodila v Litijo, kjer so obiskali Medobčinsko društvo invalidov, VDC in Mladinski center.

V Medobčinskem društvu invalidov Litija in Šmartno pri Litiji  je učence naše šole že tretje leto zapored prijazno pričakala gospa Vera Bric. Predstavila je delovanje društva, učenci so si ogledali prostore društva in izdelke njihovih članov.

Sledil je obisk Varstveno delavnega centra (VDC) v Medgeneracijskem središču Šmelc. Tudi tu so bili učenci toplo sprejeti. Gospod Boštjan Bebar jim je pripravil zanimivo dogajanje: učenci so se družili z varovanci VDC-ja in spoznavali njihov vsakdan. Skupaj z njimi so risali, pletli zapestnice, pobirali smeti, spoznali delček proizvodnega procesa in na koncu obiskali tudi Mladinski center Litija.

Vsem, ki so nas tako prijazno sprejeli, se najlepše zahvaljujemo za gostoljubje.