Zbiralna akcija

Tudi letos bomo ob koncu šolskega leta zbirali rabljene šolske potrebščine (flomastre, škarje, barvice, kemične svinčnike, selotejp, vodene barvice, volno, vrvice, gumbe, ročne ure... –  česar morda vi ne potrebujete več, je pa še uporabno). Prostovoljci projekta POTA jih bodo odnesli otrokom revnejših držav (spremljajte jih lahko na: www.pota.si).
Pridružili se bomo pa tudi akciji Pokloni zvezek. Slovenska karitas želi zbrati čim več novih, velikih in praviloma črtanih zvezkov za preko 12.000 socialno ogroženih slovenskih osnovnošolcev. Otroci bodo prejeli tudi razglednico, na katero lahko narišejo ali napišejo pozdrav za sovrstnika, ki bo zvezek prejel.
Za oboje povabljeni, da prinesete do TORKA, 20. 6. 2023 v vašo učilnico ali kabinet I/K2.
HVALA ZA VAŠO DOBROSRČNOST!!!