Napoved dejavnosti

ponedeljek, 1. 11. 2021: Dan spomina na mrtve
sobota, 1. 1. 2022: Novo leto
torek, 8. 2. 2022: Slovenski kulturni praznik

Razgibano v novo šolsko leto

V soboto, 25. septembra, je v Šmartnu potekal športno kulinarični dogodek z naslovom Razgibano v novo šolsko leto. Na travniku pri kulturnem domu smo s pomočjo Orehovega gaja, Javnega zavoda Bogenšperk in zaposlenih vrtca pripravili gibalne dejavnosti za predšolske otroke in šolarje iz celotne občine. Zbrane je pozdravil in nagovoril župan občine Šmartno pri Litiji, ki se je zahvalil vsem licitatorjem novoletnih smrečic, ki so finančno omogočili izvedbo sobotnega dopoldneva.

Na dogodku pa ni manjkalo niti kulinarične ponudbe. Sladkanje s krofi in vaflji je nasitilo lačne in utrujene obiskovalce.

Tudi ponudba lokalnih ponudnikov domačih proizvodov je bila pestra.

Obiskovalci so bili enotnega mnenja, da so tovrstne priložnosti za otroke in starše v Šmartnu zelo zaželjene.

Zopet skupaj v vrtcu

Dragi otroci!

Naj vas na pragu vrtca letos pozdravi RADOVEDNOST,
naj vas prijazne vzgojiteljice poškropijo z NASMEHOM
in prijatelji  pričakajo z veliki OBJEMI.

NAJ BO TO LETO,
ki bo v vašem srcu zapisano
za celo življenje s SPOMINI.
Tistimi lepimi in nepozabnimi.

Mojca Dragar, pomočnica ravnatelja

Obvestilo za starše novo vpisanih otrok

Spoštovani starši.

Obveščam vas, da bodo vse vzgojiteljice, ki bodo sprejele novo vpisane otroke, najkasneje do 15. julija navezale stik z vami ali po navadni pošti, preko elektronske pošte ali po telefonu. Letos na oglasnih deskah ni seznamov otrok.

Cvetlična gredica

Vhod našega vrtca krasi lepo urejena cvetlična gredica. Ob vsakem letnem času za menjavo cvetja poskrbi mamica, v naš vrtec vključenenih otrok, gospa Petra Planinšek. Gospe Petri se za njeno lepo gesto iskreno zahvaljujemo.

Galerija skupnih dogodkov