Napoved dejavnosti

Ni dogodkov

Nogometni teden

V znamenju nogometne evforije smo tudi v vrtcu temu namenili teden nogometa.

Otroci so se cel teden pripravljali na pomembno petkovo tekmo, ki je potekala med dvema najstarejšima skupinama v vrtcu. Skupini sta se poimenovali Maline in Mavrice. Vsak dan so na igrišču igrali nogomet in vadili. Notranje motivacije za petkovo tekmo je bilo zelo veliko.

Mlajši otroci so izdelovali navijaške rekvizite za obe skupini. Vsi skupaj pa smo s tehniko trganka izdelali ogromno slovensko zastavo.

V tem tednu smo si ogledali tudi delček nogometne tekme med Slovenijo in Portugalsko. V mlajših skupinah pa so pripravili štrudelj in se na račun vseh malo posladkali.

V petek je prišel težko pričakovan dan, tekma. Pred začetkom tekme so imeli vsi otroci možnost streljati na gol in se preizkusiti v nogometu. Nato je sledila slovenska himna in začetek tekme. Otroci so bili navdušeni. Po končani tekmi smo razglasili neodločen izid tekme in s tem poudarili, da je v športu pomembna tudi zabava in dobra volja.

">FOTOGRAFIJE

Galerija skupnih dogodkov

Prijava/odjava uporabnika