Napoved dejavnosti

sreda, 8. 6. 2022: Zaključek skupine Ostržki
četrtek, 9. 6. 2022: Zaključek skupine - Petelinčki
sreda, 15. 6. 2022: Zaključek skupine Polžek
četrtek, 16. 6. 2022: Zaključek, skupine Škratki
četrtek, 16. 6. 2022: Zaključek skupine Javorčki

Z delfini do Pirana

Četrtkov dan je bil namenjen plovbi z ladjico do Pirana. Na poti nas je čakalo prijetno presenečenje. Komaj smo verjeli in dojeli, da mimo nas iz vode veselo poskakujejo čisto pravi delfini. Ogled akvarija v Piranu pa nam je ponudil opazovanje še ostalih živali, ki živijo v morju. Po kratkem ogledu mesta smo si privoščili sladoled. Popoldan smo obalo spremenili v kotičke, ki so nam nudili različne aktivnosti (igra s peskom in vodo, ustvarjanje dnevnika, družabne igre). Da smo lažje dočakali mrak, ki nam je omogočil pohod z lučkami med vinogradi, smo si ogledali risanko Palčica.

Galerija skupnih dogodkov

Prijava/odjava uporabnika