Napoved dejavnosti

nedelja, 31. 10. 2021: Dan reformacije
ponedeljek, 1. 11. 2021: Dan spomina na mrtve
sobota, 1. 1. 2022: Novo leto
torek, 8. 2. 2022: Slovenski kulturni praznik

Razgibano v novo šolsko leto

V soboto, 25. septembra, je v Šmartnu potekal športno kulinarični dogodek z naslovom Razgibano v novo šolsko leto. Na travniku pri kulturnem domu smo s pomočjo Orehovega gaja, Javnega zavoda Bogenšperk in zaposlenih vrtca pripravili gibalne dejavnosti za predšolske otroke in šolarje iz celotne občine. Zbrane je pozdravil in nagovoril župan občine Šmartno pri Litiji, ki se je zahvalil vsem licitatorjem novoletnih smrečic, ki so finančno omogočili izvedbo sobotnega dopoldneva.

Na dogodku pa ni manjkalo niti kulinarične ponudbe. Sladkanje s krofi in vaflji je nasitilo lačne in utrujene obiskovalce.

Tudi ponudba lokalnih ponudnikov domačih proizvodov je bila pestra.

Obiskovalci so bili enotnega mnenja, da so tovrstne priložnosti za otroke in starše v Šmartnu zelo zaželjene.

 

Galerija skupnih dogodkov

Prijava/odjava uporabnika