Napoved dejavnosti

ponedeljek, 8. 2. 2021: Slovenski kulturni praznik
sobota, 1. 5. 2021: Praznik dela

Po pravljičnih stopinjah v neznano

Spoštovani starši in dragi otroci.

December je mesec, ki je najbolj poseben in čaroben med vsemi meseci v letu. V vrtcu smo ga vedno težko čakali in ga tudi čarobno preživeli v naših igralnicah. Prav poseben je bil gotovo dan, ko nas je obiskal dedek Mraz.

Letos pa je veliko naših igralnic praznih. Vsi skupaj verjamemo, da se bomo kmalu vrnili v igralnice in jih napolnili z igrivostjo, veseljem, ustvarjalnostjo.

V petek ponoči, ko ste otroci sladko spali, je med naše smrečice v šmarsko jedro prišel dedek Mraz. Na svojih saneh je pripeljal darila za vse skupine našega vrtca.

Ker se dedek Mraz zaveda, da pravljice bogatijo otrokovo življenje, je s seboj pripeljal pravljičarko, ki je za vas pripravila pravljico o sreči.

Dedek Mraz želi, da letošnje praznike preživite v krogu vaše družine, ki bodo verjetno prav tako posebni in čarobni.

Povezava -> PO PRAVLJIČNIH STOPINJAH V NEZNANO

Galerija skupnih dogodkov