Napoved dejavnosti

ponedeljek, 8. 2. 2021: Slovenski kulturni praznik

Spoštovani starši

Spoštovani starši.

Obveščamo vas, da bo Vrtec Ciciban zaradi poslabšanja epidemiološkega stanja v državi, od ponedeljka, 26.10.2020 zaprt. V času zaprtja vrtca ste starši plačila za vrtec oproščeni ( v primeru, da otrok v času zaprtja ne bo v vrtcu).

Župan občine Šmartno pri Litiji Rajko Meserko je sprejel sklep:

1. Zaradi poslabšanja epidemiološkega stanja v državi bo Vrtec Ciciban od ponedeljka, 26.10.2020 predvidoma za en teden zaprt. Ukrep je namenjen zajezitvi širjenja okužb z novim virusom.

2. Občina bo v tem obdobju organizirala delovanje vrtca Ciciban v minimalnem obsegu, ki je namenjen samo staršem, ki nujno potrebujejo varstvo otrok. Varstvo torej namenjeno izključno staršem, ki morajo v obdobju navedenem v prvi točki tega sklepa delati, delodajalec pa jim dela ne more omogočiti na daljavo.

3. Poslovni čas  vrtec lahko spremeni glede na potrebe staršev otrok, ki bodo izjemoma vključeni v odprti enoti.

4. Sklep velja takoj.

5. Vsi starši, ki ste svojega otroka prijavil v naslednejm tednu, boste na svoje elektronske naslove prejeli obvestilo o skupini, v kateri bo vaš otrok in zahtevo po dodatnih dokazilih, ki bodo podlaga za dokazovanje potrebe po nujni potrebi po varstvu.

6. Vsi otroci, ki bodo prihajali naslednji teden v vrtec, morajo biti zdravi.

Hvala za razumevanje.

Galerija skupnih dogodkov