Napoved dejavnosti

petek, 1. 1. 2021: Novo leto
ponedeljek, 8. 2. 2021: Slovenski kulturni praznik

Spoštovani starši

Spoštovani!

Obveščamo vas, da bo zaradi epidemije koronavirusa v Sloveniji Vrtec Ciciban zaprt od ponedeljka, 26. 10. 2020 do predvidoma petka, 30. 10. 2020. V tem času bomo zagotavljali varstvo za otroke tistih staršev, ki si ne boste mogli zagotoviti druge oblike varstva. Naprošamo vas, da slednje upoštevate in s tem pripomorete, da se sicer resna in težka situacija v čim krajšem času normalizira.

Prosimo vas, da anketni vprašalnik izpolnite do jutri, 23. 10. 2020, najkasneje do 10.00. Povezavo do vprašalnika smo poslali na vaš e-naslov.

Če imate v vrtcu več otrok, vprašalnik izpolnite za vsakega otroka posebej. Bodite pozorni, da označite skupino, katero otrok obiskuje v letošnjem šolskem letu. V primeru, da anketnega vprašalnika ne boste izpolnili do dogovorjene ure, vas bomo morali poklicati po telefonu, kar bo za nas predstavljalo dodatno delo.

Prosimo vas, da redno spremljate vsa elektronska obvestila vaših vzgojiteljic in spletno stran vrtca.

Pomočnica ravnatelja: Mojca Dragar, dipl. def. – logoped

Galerija skupnih dogodkov

Prijava/odjava uporabnika