Napoved dejavnosti

sobota, 31. 10. 2020: Dan reformacije
nedelja, 1. 11. 2020: Dan spomina na mrtve

1.junij v vrtcu

Spoštovani starši.

V ponedeljek, 1. junija 2020, se delovanje našega vrtca vrača v ustaljene tirnice. Ker se v vrtec vrača večina vpisanih otrok, je tveganje za prenos okužbe z virusom SARS-COV-2 večje. Zato moramo dosledno izvajati priporočene ukrepe in varovati svoje zdravje in zdravje svojih bližnjih, oseb, ki so nam zaupane v varstvo. Naprošamo vas, da še naprej spoštujete dogovorjena priporočila ( priporočena uporaba zaščitnih mask in razkužila, posamično vstopanje v prostor ter upoštevanje medsebojne razdalje). Osnovno vodilo ostaja, da pridejo v vrtec samo zdravi otroci.

Z upoštevanjem dogovorjenih priporočil bomo zmanjšali možnost za okužbo in s tem ščitili sebe in druge.

Prosimo vas za strpnost, zaupanje in sodelovanje.

 

 

Priponke:
Download this file (PROTOKOL STARŠI -junij.pdf)PROTOKOL STARŠI -junij.pdf466 kB

Galerija skupnih dogodkov

Prijava/odjava uporabnika