Napoved dejavnosti

četrtek, 25. 6. 2020: Dan državnosti

Obvestilo 1 - odpiranje VRTCEV - dodatek

Spoštovani starši!

Vlada RS je s sklepom dne 29. 4. 2020 sprejela okvirni načrt sproščanja omejitvenih ukrepov, s katerim od 18. 5. 2020 dalje postopoma odpravlja omejitve na področju šolstva in predšolske vzgoje.

V petek, 8. 5. 2020, smo prejeli navodila in priporočila za postopno odpiranje vrtcev in šol. Med drugim smo prejeli tudi obrazec Izjava staršev pred vstopom otroka v vrtec ob sproščanju ukrepov za zajezitev širjenja Covid-19 (priloga tega obvestila). Način oddaje podpisane izjave vam bomo sporočili v naslednjih dneh.

Na osnovi podatkov o številu otrok, ki naj bi prišli v vrtec v ponedeljek, 18. 5. 2020, bomo naredili načrt za odprtje vrtca. Ker bodo v naslednjem obdobju veljali drugačni normativi, se lahko pojavijo težave s pomanjkanjem prostora in števila zaposlenih. Poleg tega moramo podatke o številu otrok sporočiti na MIZŠ in naročiti hrano. Zato vas še enkrat prosimo, da vsi izpolnite vprašalnik najkasneje do torka, 12. 5. 2020, do 8. ure zjutraj.

Ravnatelj: Tomaž Rozina

Galerija skupnih dogodkov

Prijava/odjava uporabnika