Napoved dejavnosti

četrtek, 25. 6. 2020: Dan državnosti

Spoštovani starši in dragi otroci!

Trenutno nam položaj v državi še vedno onemogoča, da bi se vrnili v naše igralnice, urili gibalne spretnosti na naših igriščih, odšli v knjižnico, ali se odpravili na raziskovanje naših gozdnih kotičkov. Stik z vami moramo ohraniti kar na daljavo. Pripravili smo vam nabor raznolikih dejavnosti, ki jh lahko izvedete tudi doma. Seveda je treba dejavnosti prilagoditi razvojni stopnji vašega otroka, morda kakšno pripagoditi na trenutno stanje.

Danes je 2. april, rojstni dan Hansa Christiana Andersena. Ta dan je proglašen za Mednarodni dan knjig za otroke. Tako danes lahko otrokom preberete čudovito pravljico Zelo lačna gosenica. Vsebina z ilustracijami in napotki  se nahaja med dokumenti.

Galerija skupnih dogodkov

Prijava/odjava uporabnika