Napoved dejavnosti

sreda, 23. 10. 2019: Družinski dan Metulji
sreda, 23. 10. 2019: Druženje skupine Pikapolonic
četrtek, 31. 10. 2019: Dan reformacije
petek, 1. 11. 2019: Dan spomina na mrtve
sreda, 1. 1. 2020: Novo leto

Izdajanje e-računov za starše

Obveščamo vas, da imamo vzpostavljen sistem, ki omogoča šoli in vrtcu izdajanje e-računa. Ta nam omogoča prihranek časa in denarja in je prijazen do okolja, staršem pa omogoča varno in enostavno prejemanje e-računa in plačevanje stroškov preko spletne banke.

Prejemanje e-računov prek spletne banke ali mobilnega telefona je varnejše, saj se podatki izmenjujejo po varnih elektronskih poteh ter enostavnejše, saj plačilo lahko kreirate z enim ročnim klikom, brez izpolnjevanje naloga.

Več informacij v zvezi z e-računom si oglejte v prilogi.

Galerija skupnih dogodkov

Prijava/odjava uporabnika