Vrtec Ciciban

Napoved dejavnosti

četrtek, 31. 10. 2019: Dan reformacije
petek, 1. 11. 2019: Dan spomina na mrtve

V Logarski dolini 2

... je danes cel dan deževalo. Šele zvečer se je razjasnilo in sonce je obsijalo vrhove bližnjih gora in ta prelep razgled so občudovali tudi otroci. Kljub dežju je dan potekal po načrtu. Dopoldne smo preživeli na suhem v skednju, kjer so se otroci srečali s pastirico Mico, ki jim je pomagala pri izdelavi volnene slike. Otroci so bili tako delavni, da smo jih samo občudovale. Eno uro so gladili volno in se zelo potrudili. Prosti čas smo izkoristili za igre po sobah. Popoldne smo se opremljeni za dež odpravili na sprehod po pravljičnem gozdu. Nastale so čudovite fotografije pisanih pelerin in zelenega ozadja. Škrat Nejko nam je eno uro pripovedoval skrajšanje verzije najbolj znanih otroških zgodb, ki jih je spretno vpletel v tukajšnje običaje. Po večerji so risali spomine in se potem kmalu odpravili na večerno nego. Otroci so danes zaspali malo prej in ko pišem tele vrstice je po hiši vse mirno in tiho.

Galerija skupnih dogodkov

Vrtec Ciciban