Vrtec Ciciban

Napoved dejavnosti

četrtek, 31. 10. 2019: Dan reformacije
petek, 1. 11. 2019: Dan spomina na mrtve

V Logarski dolini 1

... nas je pričakalo sonce. Prijazen in topel pozdrav v eko hiši na Razpotju in potem razporeditev po sobah. Otroci so obljubili - po škratovi zaprisegi, da bodo upoštevali pravila bivanja v hiši, da bodo pazili nase in na druge ter skrbeli za lepo naravo okrog nas. Po zgodnjem kosilu smo kar celo popoldne preživeli na prostem. Nekaj proste igre na igrišču in nekaj vodene dejavnosti v gozdu, kamor nas je popeljal gozdni pedagog Marko. Otroci so si v gozdu poiskali svoje najljubše drevo, prisluhnili zvokom narave, se prelevili v fotografe in raziskovali. Ker je bil dan pester in aktiven so bili otroci pozno popoldne že kar precej utrujeni. Za večerjo so pojedli dvojne, trojne porcije enolončnice in priljubljenih palačink. Še zadnje kapljice energije pa odplesali na "disko" večeru. Ob deveti uri je bila v domu tišina. Otroci so zaspali.

Galerija skupnih dogodkov

Vrtec Ciciban