Vrtec Ciciban

Napoved dejavnosti

sreda, 1. 5. 2019: Praznik dela
torek, 25. 6. 2019: Dan državnosti

Pohod z lučkami

Na zadnji januarski dan so se otroci Vrtca Ciciban skupaj s starši in vzgojiteljicami odpravili na nočni pohod z lučkami. Otroke so na poti skozi gozd pozdravila pravljična bitja. Pri »Škratkih« je bilo slišati  pesmico Enkrat je bil en majhen škrat. Na robu gozda je otroke pričakala Sneguljčica in eden od palčkov. Rdeča kapica, tokrat brez volka, je obiskovalce pogostila s piškoti. Na koncu gozda pa je otroke pričakala še zgodba o treh prašičkih, ki so veselo poplesavali z otroki. Obiskovalci so lahko izbirali med dvema različnima potema, obe pa sta pripeljali do Vrtca Ciciban. Obiskovalce je tam pričakal topel čaj, najmlajše pa še slastne palačinke. S prijetnimi vtisi in z željo po tovrstnih druženjih smo zaključili ne prav zimski (sneženi) mesec januar.

 

 

Galerija skupnih dogodkov

Vrtec Ciciban