Vrtec Ciciban

Napoved dejavnosti

četrtek, 31. 10. 2019: Dan reformacije
petek, 1. 11. 2019: Dan spomina na mrtve

Vrtec Polhek ima rojstni dan

Danes, 17. oktobra, mineva 20 let odkar oddelek Polhek, ki deluje kot dislocirana enota Vrtca Ciciban, praznuje 20 let. Otokom nudi postor za igro, raziskovanje, učenje. Dvajset generacij je v njem rastlo in se razvijalo, se počutilo varno in sproščeno. Za vse to se trudimo strokovne delavke Vrtca Ciciban in lastniki - družina Pevec. Le-ti so nas danes presenetili in nam prinesli čisto pravo torto in male tortice, ki smo jih z veseljem pojedli. Obiskali so nas tudi otroci iz skupine Pikapolonic, ki so nam zapeli Vse najboljše in skupaj z nami obeležili to okroglo obletnico. Več pa si poglejte na fotografijah.

Galerija skupnih dogodkov

Vrtec Ciciban