Vrtec Ciciban

torek, 25. 6. 2019: Dan državnosti

Teden otroka

IGRE BREZ MEJA

V obliki športnega popoldneva smo v tednu otroka v športni dvorani Pungrt organizirali IGRE BREZ MEJA.

Po uvodnem ogrevanju ob glasbi, so otroci na dvanajstih postajah pokazali in urili svoje spretnosti. Preizkusili so se v nogometu, skakanju na trampolinu, plezanju po letveniku, poligonu, ciljanju v tarčo in na koš, poskokih z žogo, hoji po vrvi, spuščanju po toboganu, vodenju žog mimo ovir, hoji in plazenju po gredi, plezanju skozi obroče in igri s padalom. Ob koncu so se otroci ob mirni glasbi ter masaži umirili.

Predšolsko obdobje v posameznikovem življenju predstavlja ključno fazo za celosten razvoj posameznika. Preko gibanja otroci pridobivajo prve izkušnje in informacije iz okolja, saj se gibanje tesno povezuje z drugimi področji razvoja.

Hvala za udeležbo

Dani Repina, Melita Uštar, Jasmina Pajk, Polona Jerič in Alenka Zupančič