×

Napaka

Error the gallery with an id of: 3064 is not published
Vrtec Ciciban

Napoved dejavnosti

torek, 23. 10. 2018: Petelinčki-družinski dan
sreda, 31. 10. 2018: Dan reformacije
četrtek, 1. 11. 2018: Dan spomina na mrtve
torek, 1. 1. 2019: Novo leto
petek, 8. 2. 2019: Slovenski kulturni praznik

Poletje v vrtcu

Krepko smo že zakorakali v poletje... V tem tednu smo se prilagajali potrebam in željam otrok. Veliko smo se igrali zunaj, v senci, pod drevesom, pod nadstreški. Otroci so zelo radi izdelovali razne izdelke s poletnimi motivi: gubali smo ladjice, izdelali so sliko poletja, sestavljali hobotnico, barvali ribice, nizali zapestnice in ogrlice.

V petek smo vzgojiteljice pripravile igre z vodo: vodni kopleks, ciljanje, pretakanje, dobro pa nas je zmočila tudi hobotnica.

Otroci so uživali....

Galerija skupnih dogodkov

Vrtec Ciciban