×

Napaka

Error the gallery with an id of: 3047 is not published
Vrtec Ciciban

Napoved dejavnosti

sreda, 1. 5. 2019: Praznik dela
torek, 25. 6. 2019: Dan državnosti

Rolanje v vrtcu

 

V mesecu juniju v Vrtcu Ciciban poteka kratek tečaj rolanja za otroke, ki naslednje leto odhajajo v šolo. Tečaj izvajajo strokovno usposobljeni vaditelji Instituta za raziskovanje in usposabljanje v vzgoji in izobraževanju (IVIZ). Institut letošnje leto dejavnost izvaja brezplačno.

Otroci se učijo osnov rolanja. Ena prvih je pravilno padanje. Pri tem imajo vso potrebno zaščitno opremo, v sami dejavnosti pa neizmerno uživajo. Sami si želijo še in še ponovitev ter izražajo željo po vsakodnevnem rolanju.

Iskrena hvala IVIZ-u za strokoven pristop ter pripravljenost za sodelovanje.

 

Galerija skupnih dogodkov

Vrtec Ciciban