Vrtec Ciciban

Napoved dejavnosti

četrtek, 21. 6. 2018: Roditeljski sestanek-Čebelice
ponedeljek, 25. 6. 2018: Dan državnosti
sreda, 31. 10. 2018: Dan reformacije
četrtek, 1. 11. 2018: Dan spomina na mrtve

Teta Jesen

V Vrtec Ciciban je prišla Teta Jesen.V pisane barve odeta, s polno košaro jesenskih pridelkov. Otroci so jo najprej opazovali skozi okno, nato pa so jo povabili v svoje igralnice. Povedali so ji, kaj vse že vedo o njej, ji zapeli pesmice in povedali deklamacije. Pokazali so tudi jesenske razstave, ki so jih naredili. Na njen prihod so se pripravljali preko različnih dejavnosti. Nekateri so v naravi opazovali spremembe, drugi so v knjižnici iskali jesenske pravljice, tretji so likovno ustvarjali, ipd. V petek, na prvi jesenski dan, pa je po vrtcu zadišalo po jabolčnem zavitku, ki so ga skupaj z vzgojiteljicami pripravili otroci iz skupine pikapolonic. Teta Jesen je za konec zaupala še, da nas na prvi zimski dan obišče njena prijateljica. Le kdo bi to lahko bil? Komaj že čakamo, da jo spoznamo...

Galerija skupnih dogodkov

Vrtec Ciciban