Ćebelice - množični tek

Danes, 23. 9. 2021 je potekal športni dogodek v okviru Dneva slovenskega športa in sicer Atletska zveza Slovenije je pripravila množično akcijo, s katero otroke spodbuja k prvim atletskim korakom in ozaveščanju sodelujočih o pomenu zdravega načina življenja.

Akciji množičnega teka otrok po Sloveniji »ZAČNI MLAD, TEKMUJ POŠTENO«, se je pridružila tudi skupina Čebelice.

Sprehodili smo so do atletske steze pri Osnovni šoli Šmartno, se tam dodobra ogreli, potem pa »TRI, ŠTIRI, ZDAJ«… Tekli, tekli in tekli… pretekli smo kar dva kroga (400 m). Eni zelo hitro, drugi malo počasneje, vendar to sploh ni pomembno. Na koncu smo bili vsi zmagovalci in ponosni nase, da pretečemo že takšno razdaljo. V vrtcu nas je pričakalo priznanje Atletske zveze Slovenije, ki so ga otroci vložili v svoje osebne mape.

Galerija Čebelice

Prijava/odjava uporabnika