Mavrično igrišče v Litiji

Vrtec Litija nas je povabil, da se pridružimo njihovemu praznovanju ob obletnici predšolske vzgoje, kjer so za obiskovalce pripravili različne dejavnosti na igrišču na Rozmanovem trgu in jih poimenovali Mavrično igrišče. Do Litije smo se odpravili peš. Otroci so se z veseljem pridružili ponujenim dejavnostim - pogledali so knjige v bralnem kotičku in poslušali pravljico, na gibalnem poligonu preizkušali svojo spretnost, likovno ustvarjali na velikem panoju, pihali mehurčke, se preizkušali pri igranju na instrumente. Prišli smo tudi do kolesa sreče in si z uspešno opravljenimi nalogami zaslužili vsak svojo slikanico. Posladkali smo se s sveže pripravljenimi palačinkami in se osvežili z začaranimi napitki pri čarovnicah. Med igro na mavričnem igrišču smo se srečali tudi z junakom risanke - slikarjem Bojanom in knjižnim junakom - mačkom Murijem. Čas igre je hitro minil, vsi zadovoljni in s prijetnimi vtisi smo se spet peš vrnili v vrtec.

Galerija Čebelice

Prijava/odjava uporabnika