Ne spreglejte ...

  • 1

Predavanje Vzgoja za internet ODPOVEDANO

Spoštovani starši!

Ministrstvo za zdravje je v popoldanskih urah predstavilo nove ukrepe za zmanjševanje širjenja korona virusa. Med drugim je prepovedalo zbiranje na prireditvah v javnih prostorih, kjer je predvidena prisotnost nad 100 oseb. Na predavanje v šolo so bili povabljeni starši 245 učenk in učencev.

Na podlagi te prepovedi predavanje za starše učencev od 1. do 4. razreda, predvideno za torek, 10. 3. 2020, ODPADE.

Prav tako odpadejo za danes (torek, 10. 3. 2020) napovedani roditeljski sestanki in govorilne ure za starše učenk in učencev od 1. do 4. razreda matične šole, PŠ Kostrevnica in PŠ Štangarske Poljane. Na Primskovem pa bo roditeljski sestanek danes ob 17. uri.

Ravnatelj: Tomaž Rozina, prof.

Prijava/odjava uporabnika