Ne spreglejte ...

  • Spletna anketa - DELO DOMA

    Spoštovani starši!

    Zaradi izrednih razmer smo 23. marca 2020 začeli s poukom na daljavo. Zavedamo se, da so pogoji za delo doma različni, zato bi od vas želeli pridobiti določene podatke, ki nam dobo v pomoč pri nadaljnjem načrtovanju dela na daljavo. Anketa bo na spletni strani šole objavljena do 30. 3. 2020. Prosimo vas, da si vzamete dve minuti časa in izpolnite anketo. Povezava do ankete - Anketa - šolsko delo od doma - kliknite

    Več ...
  • 1
  • 2

PO SREDNJEŠOLSKI TRŽNICI

Zaključila se je letošnja Srednješolska tržnica. Poleg “običajnih” predstavnikov srednjih šol, so se nam tokrat pridružili še posebni gostje: Mladinski center Litija, Klub litijskih in šmarskih študentov Kliše ter Policijska postaja Litija. Področja svojega delovanja so predstavljali predvsem z vidika izobraževanja in različnih kariernih možnosti.  Kot vsako leto, se je tržnice udeležilo veliko število srednjih šol, zato bi jo brez pomoči tehničnega osebja ter prostovoljk in prostovoljcev 8. in 9. razredov težko izvedli. Najlepša hvala vsem, ki ste pomagali pri izvedbi.

Prijava/odjava uporabnika